Gizlilik İlkeleri

Bilgi Güvenliği;

SunucuMarket, site kullanıcılarının www.sunucumarket.com sitesi üzerinde paylaştıkları kişisel bilgileri, Gizlilik İlkeleri ile belirlenen kapsam ve amaçlar dışında, üçüncü şahıs ve kuruluşlara paylaşmayacaktır. Kişisel bilgiler ad-soyad, adres, telefon numarası ve e-posta adresi gibi üyeyi tanımlamaya yönelik bilgileri içermekte olup, bundan sonra kısaca Gizli Bilgiler olarak tanımlanacaktır.


Kredi Kartı Güvenliği;

SunucuMarket kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için son teknolojiyi kullanmaktadır. Sitemizin tüm sayfalarında tarayıcınızın altında SSL Sertifikası bulunmaktadır. Bu sitenizde paylaşacağınız bilgilerin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir.

SunucuMarket kredi kartı bilgilerinizi, kart numaralarınızı ve şifrelerinizi kaydetmez ve saklamaz. Oluşturduğunuz her siparişinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden girmenizin sebebi budur ve güvenliğiniz içindir.

Ayrıca SunucuMarket kredi kartı işlemlerini 3D güvenlik kontrolü ile yapmaktadır. Bu sayede cep telefonunuza gelen şifreyi onaylamadan kimse kredi kartınızı sitemizde kullanamaz.


SSL Güvenlik Sertifikası;

SunucuMarket SSL güvenlik sertifikasına sahip bir sitedir. Alışverişlerinizde bilgilerinizin başkaları tarafından görüntülenemeyeceğinin garantisi olan bu sertifika için sitemiz çeşitli güvenlik prosedürlerini geçmiş durumdadır.


3D Güvenlik;

SunucuMarket sitesi üzerinde yapacağınız kredi kartlı alışverişlerinizde 3D güvenlik şifresi uygulamasını kullanmaktayız. Kredi kartı ile yapacağınız işlemlerde, kart sahibinin cep telefonuna gelen onay kodu girilmeden kredi kartınızdan hiç bir işlem yapılmayacaktır.